fbpx

Polecamy

Zaserwują pomoc dla oddziału w Kielcach

Zaserwują pomoc dla oddziału w Kielcach Zaserwują pomoc dla oddziału w Kielcach

Karolina to młoda starachowiczanka, która w czerwcu 2020 roku razem z koleżanką uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Idące chodnikiem nastolatki potrącił samochód, sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Jedna z dziewczyn trafiła do szpitala w Skarżysku, druga została przewieziona na urazówkę do Kielc.

Po przykrych doświadczeniach związanych z wypadkiem oraz poznaniu od środka Oddziału Urazowo-Ortopedycznego w Centrum Pediatrii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, Karolina postanowiła pomóc innym, którzy ulegają wypadkom. Znalazła na to niecodzienny sposób. Chce zorganizować charytatywny turniej piłki siatkowej.


reklama


Karolina od ponad roku trenuje siatkówkę w Międzyszkolnym Klubie Sportowym GALA Skarżysko-Kamienna. Zebrane przez dziewczynę i jej współzawodniczki pieniądze zostaną przekazane na zorganizowanie I Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w Starachowicach. Z funduszy zostanie opłacona hala sportowa z całym wyposażeniem, sędziowie oraz nagrody. Wszystko co zostanie zebrane na turnieju trafi do wspomnianego wyżej Oddziału Urazowo-Ortopedycznego w Centrum Pediatrii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

“Przeważnie pieniążki czy sprzęt przekazuje się na odziały onkologii, ale dzieci leżące ze złamaniami, które nie mogą podnieść się z łóżka, też chcą fajnie spędzić ten dłużący się czas. W dobrych warunkach z dobrym sprzętem.” - mówiła dla pomysłodawczyni zbiórki w rozmowie dla portalu starachowice-net.pl

Hasłem turnieju będą słowa „Zaserwujmy pomoc”. Już teraz świetnie oddają ducha akcji. Zbiórkę pieniędzy potrzebnych do zorganizowania turnieju wspomóc można tutaj: https://zrzutka.pl/wjjank

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media