fbpx

Polecamy

Nietrzeźwi na starachowickich drogach

Nietrzeźwi na starachowickich drogach Nietrzeźwi na starachowickich drogach

W poniedziałek na drogach starachowickiego powiatu zostało zatrzymanych dwóch nietrzeźwych kierujących. W pierwszym przypadku kierujący fordem zjechał z drogi i uderzył w słup latarni oraz w zaparkowany pojazd. Natomiast w drugiej sytuacji świadek zauważył motorowerzystę, który był pod wpływem alkoholu.

Do kolizji drogowej doszło w poniedziałek przed godzina 16 na jednej z ulic w Starachowicach. Kierujący fordem w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi, po czym uderzył w słup latarni i zaparkowanego nissana. Z pojazdu wyszło dwóch nietrzeźwych mężczyzn, którzy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Po czynnościach ustalono, że samochód prowadził 51- letni mieszkaniec Starachowic, który miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna usłyszał zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz znieważenia funkcjonariusza. Teraz grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.


reklama


W drugiej sytuacji o podejrzeniu kierowania pod wpływem alkoholu starachowiccy policjanci otrzymali informacje w miniony poniedziałek po godzinie 20. Wówczas, 64–letni świadek wskazał policjantom kierującego motorowerem. 37-latek na jednośladzie poruszał się wraz z pasażerem. Szybko okazało się, że mężczyźni są pijani. Kierujący miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, natomiast jego pasażer nieco więcej.

Kierujący została zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz będzie musiał tłumaczyć się za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz przewożenie nietrzeźwego pasażera.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media