fbpx

Polecamy

Podejrzani o kradzieże w rękach policjantów

Podejrzani o kradzieże w rękach policjantów Podejrzani o kradzieże w rękach policjantów

Policjanci z Wydział do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich starachowickiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn.

Pierwszy z nich, 27-latek jest podejrzewany o przywłaszczenie telefonu i pieniędzy. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast 61-latek jest podejrzewany o dokonanie kilku przywłaszczeń sprzętu elektronicznego, które miały miejsce pod koniec czerwca oraz na początku września. Temu mężczyźnie może grozić nawet do 7 i pół roku pozbawienia wolności, ponieważ działał w warunkach recydywy.


reklama


Na początku września policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich starachowickiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn którzy, są podejrzani o kradzieże. Pierwszy z nich został zatrzymany 3 września na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Usłyszał już zarzut przywłaszczenia pieniędzy i telefonu komórkowego.

27-latkowi może grozić do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast 7 września został zatrzymany 61 -latek, który pod koniec czerwca i na początku września dokonał kilku kradzieży sprzętu elektronicznego. On również już usłyszał zarzut przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej. W tym przypadku 61 -latkowi może grozić nawet do 7 i poł roku pozbawienia wolności ponieważ dokonując kradzieży działał w warunkach recydywy.

pk / kpp

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media