fbpx

Polecamy

Dwie narkotykowe interwencje, dwie osoby zatrzymane

Dwie narkotykowe interwencje, dwie osoby zatrzymane Dwie narkotykowe interwencje, dwie osoby zatrzymane

We wtorek policjanci wydziału prewencji starachowickiej komendy podczas dwóch interwencji na terenie Starachowic zatrzymali 17-latka oraz 35-latka. Obaj są podejrzani o posiadanie środków odurzających. Grozi im teraz do trzech lat pozbawienia wolności.

Wczoraj przed południem policjanci z wydziału prewencji w trakcie legitymowania na jednej z ulic miasta ujawnili przy 17-latku porcję środków odurzających. Natomiast przy jego 16-letnim koledze biały proszek wstępnie zweryfikowany, jako amfetamina w ilości ponad 70 gramów. Starszy z nich został zatrzymany, a sprawę 16-latka rozpatrzy sąd rodzinny.


reklama


Druga interwencja dotyczyła kontroli pojazdu osobowego, którym podróżowały dwie osoby. Policjanci mając podejrzenie co do stanu trzeźwości kierującego niemieckim autem wykonali test alkomatem, który wskazał, że osoba jest trzeźwa.

Narkotest zakończył się jednak wynikiem pozytywnym. W związku z tym od 38-latka została pobrana krew do dalszych badań. Dodatkowo policjanci w trakcie czynności przy 35-letnim pasażerze pojazdu ujawnili i zabezpieczyli substancje odurzające.

Po przeszukaniu osoby oraz miejsca jego zamieszkania mundurowi zabezpieczyli w sumie ponad 10 gramów środków odurzających. W tym przypadku zatrzymany został 35-latek, który jest podejrzewany o posiadanie nielegalnych substancji. Natomiast 38-latek podejrzewany jest o kierowanie pojazdem znajdując się pod wpływem środka odurzającego.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media