fbpx

Polecamy

Świetlica środowiskowa coraz bliżej (zdjęcia)

Zakończyły się prace przy remoncie pomieszczeń w budynku Szkoły Podstawowej w Mircu, w których funkcjonować będzie placówka wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży.

Przebudowa łazienki z dostosowaniem jej dla osób niepełnosprawnych oraz naprawa i wykończenie ścian i sufitów w salach w ramach projektu „Wsparcie rodziny – sukcesem gminy” kosztowała 58 048 złotych. Prace wykonała Spółdzielnia Rzemieślnicza Budowlana z Radomia. W poniedziałek 14 września odbył się odbiór prac. Wskazano usterki, które zostały naprawione przez wykonawcę. Pomieszczenia czekają teraz na wyposażenie w meble oraz pomoce dydaktyczne. Uczniowie będą mogli korzystać ze świetlicy środowiskowej w październiku 2020 roku.

Świetlica środowiskowa powstaje w ramach projektu „Wsparcie rodziny – sukcesem gminy”. Gmina Mirzec i Szkoła Podstawowa w Mircu otrzymały na ten cel 943 530,20 złotych dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020. Całkowita wartość projektu wynosi 1 025 515,20 złotych. Gmina Mirzec zobowiązała się do wniesienia wkładu własnego niepieniężnego w wysokości 81 984 złotych. Będzie to koszt wynajmu pomieszczeń pod potrzeby placówki wsparcia dziennego.


reklama


UGM

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media