fbpx

Polecamy

Mistrzostwa Polski w kickboxingu. Dzień pierwszy za nami (zdjęcia)

W Starachowicach na miejskiej hali sportowej w sobotę o 9 rano rozpoczęły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule Low Kick. 

Pojedynki podczas turnieju odbywają się na dwóch ringach, zarówno wśród juniorów i seniorów. Jak informują organizatorzy do miasta na zawody przyjechało prawie 350 zawodników z 95 klubów z całego kraju. Publiczność oraz zaproszeni goście również nie zawiedli.

W sobotę na ringu mogliśmy zobaczyć między innymi Adriana Gunię, wychowanka starachowickiego Dragona który w ćwierćfinałowej walce starł się z Jakubem Tymińskim z bydgoskiego Huntera. Niestety Gunia przegrał starcie.

Kolejnym zawodnikiem pochodzącym ze Starachowic, z Dragona, występującym w sobotę na ringu był Artur Wziątek który walczył z Dominikiem Szynkiewiczem z Uniq Fight Club Warszawa. Wziątek wygrał na punkty.

Turniej został zorganizowany przez Marka Jasińskiego z klubu Dragon Starachowice przy współpracy z Polskim Związkiem Kickboxingu. Wśród osób otwierających zawody był starosta starachowicki Piotr Babicki.

Na kolejny dzień sportowych emocji zapraszamy w niedzielę od godziny 9.00. Komplet wyników znajdziecie na stronie http://www.pzkickboxing.pl/soi/walki/198/334

Poniżej mamy dla Was fotorelację z sobotniego poranka.


reklama


eska starachowice / org / a. kwiecień / wł.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media