fbpx

Polecamy

Konkurs plastyczny "Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuje produkty krajowe"

"Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuje produkty krajowe" – to tytuł konkursu plastycznego dla dzieci z województwa świętokrzyskiego, organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Kielcach. Prace można nadsyłać do 31 października br. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs ma na celu budowanie świadomości zakupowej wśród dzieci, a także kształtowanie patriotyzmu konsumenckiego od najmłodszych lat. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie lub mieszanie technik itp.), w formacie maksymalnie A3, w układzie poziomym lub pionowym. Będą oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych:

  • klasy I-III
  • klasy IV-VI

W pracach plastycznych uczniów klas IV-VI  obowiązkiem jest wykorzystanie w oznaczenia PRODUKT POLSKI zgodnie z obowiązującym wzorem.
Zgłoszenia można przesyłać do 31 października br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w tytule wpisując: KONKURS PLASTYCZNY - „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe"
Szczegóły na stronie: https://www.kowr.gov.pl/o-kowr/informacje-z-regionow/konkurs-plastyczny-zdrowe-smaczne-kolorowe-kupuje-produkty-krajowe-ot-kielce.


reklama


PS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media