fbpx

Polecamy

„Kolekcjonerzy” jednośladów zatrzymani

„Kolekcjonerzy” jednośladów zatrzymani „Kolekcjonerzy” jednośladów zatrzymani

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 23, 31 i 37 lat. Mieszkańcy powiatu starachowickiego podejrzani są o kradzieże jednośladów na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego i Kielc. Policjanci odzyskali łącznie 7 skradzionych rowerów. Teraz całej trójce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Od ponad miesiąca do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim wpływały zawiadomienia dotyczące kradzieży rowerów. Łupem złodziei padały jednoślady o wartości od 400 do 1700 złotych. Czynności w tych sprawach podjęli funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich. Ostatecznie współpraca z operatorem miejskiego monitoringu zaowocowała ustaleniem osób podejrzewanych o te przestępstwa.


reklama


W miniony poniedziałek do policyjnej celi trafił 37-letni mieszkaniec powiatu Starachowickiego. Idąc za ciosem stróże prawa następnego dnia zatrzymali kolejnych dwóch mężczyzn w wieku 23 i 31-lat . Do zatrzymania „kolekcjonerów” jednośladów doszło na terenie Starachowic. Łącznie stróże prawa odzyskali 6 rowerów, które skradzione zostały na naszym terenie. Ponadto policjanci odzyskali jednoślad skradziony w Kielcach. Mieszkańcy powiatu starachowickiego usłyszeli już zarzuty.

Teraz grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ew / kpp

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media