fbpx

Polecamy

Wicestarosta Dariusz Dąbrowski z potwierdzonym koronawirusem

Wicestarosta Dariusz Dąbrowski z potwierdzonym koronawirusem Wicestarosta Dariusz Dąbrowski z potwierdzonym koronawirusem

Wicestarosta starachowicki Dariusz Dąbrowski poinformował dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych o tym, że jest zakażony koronawirusem. Jest to druga osoba zakażona COVID-19 z zarządu powiatu starachowickiego.

Dariusz Dąbrowski pisze, że nie ma szczególnych objawów choroby, jest izolowany i czuje się dobrze.

- Moi drodzy, nie zamierzałem absorbować Was własnymi problemami zdrowotnymi, lecz tupet autorów plotek przekroczył wszelkie możliwe granice. Poinformuję więc, że jestem wśród osób zarażonych COVID-19 w Starostwie Powiatowym w Starachowicach. Nie mam jakichś szczególnych objawów choroby, jestem izolowany w domu i czuję się coraz lepiej. Tymczasem dziś rano dowiedziałem się, że ktoś widział, iż "wczoraj wieczorem karetka na sygnale zabrała mnie do szpitala". Zastanawiam się jak nieobliczalnym trzeba być, aby nadać taką plotkę? Czy ów fantasta zdaje sobie sprawę, że sytuacja, w której się znalazłem ja, a także moja rodzina jest i tak wystarczającym obciążeniem psychicznym nie pozwalającym na spokojne funkcjonowanie? Myślę, że to wyjaśnienie jest wystarczające dla powodów pisania publicznie o własnym zdrowiu. Cieszę się natomiast z wszystkich tych telefonów, które podtrzymują mnie na duchu i dodają sił aby przetrwać tę niezwykle kryzysową sytuację. Dziękuję Wam za to. - czytamy we wpisie wicestarosty.

Przypomnijmy, kilka dni temu informowaliśmy o tym, że pozytywny wynik w kierunku zakażenia koronawirusem otrzymał członek zarządu powiatu Ryszard Nowak.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media