fbpx

Polecamy

IV Starachowicka Strzała przemknęła ulicami miasta (zdjęcia)

Czwarta edycja Starachowickiej Strzały dostarczyła wyjątkowo silnych wrażeń jej uczestnikom – kolarze musieli zmagać się z dość niską temperaturą powietrza oraz padającym niemalże bez przerwy deszczem. To jednak nie przeszkodziło blisko 200 zawodnikom w sportowej rywalizacji.

Tegoroczna Starachowicka Strzała była skierowana do kolarzy z licencjami Masters oraz wszystkich amatorów ścigających się na rowerach szosowych. Rywalizacja wyłącznie na rowerach szosowych odbyła się na dwóch dystansach 61 km i 81 km, a każdy z wyścigów poprzedził przejazd honorowy ulicami Starachowic.

Na trasie MINI (61 km) zwyciężył Przemysław Walczak z Warki, wśród kobiet wygrała Małgorzata Krawczyk z Zielonej Góry.

Na trasie MAX (81 km) najszybszy był Dariusz Kołakowski (TTS.coach), a w gronie kobiet triumfowała Magdalena Baszta z Warszawy.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę Starachowickiej Strzały 2020, a najlepszych wyróżniono także nagrodami finansowymi.

IV Starachowicka Strzała została zorganizowana przez Poland Bike przy ścisłej współpracy z Powiatem Starachowickim, Urzędem Miasta Starachowice, Gminami Pawłów i Brody oraz Hotelem Europa Starachowice w Starachowicach. Przejechała ulicami Starachowic oraz gminy Pawłów, Brody i Bodzentyn.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media