fbpx

Polecamy

Zatrzymani z narkotykami

 Zatrzymani z narkotykami Zatrzymani z narkotykami

Czterech zatrzymanych w związku z posiadaniem środków odurzających to bilans ostatnich trzech dni. Policjanci z wydziału prewencji starachowickiej komendy zatrzymali 21-latka, dwóch 25-latków oraz 29-latka. Jednemu z 25-latków grozi do 5 lat więzienia. Pozostałym zatrzymanym – do trzech.

Do pierwszego zatrzymania doszło w nocy z czwartku na piątek, gdzie podczas interwencji wobec 29-latka z gminy Mirzec policjanci ujawnili przy mężczyźnie 2 torebki foliowe z zawartością środków odurzających. Testy wykazały marihuanę i amfetaminę. 29-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Druga interwencja miała miejsce w sobotę, kilkanaście minut po godzinie 23. Do policjantów dotarło zgłoszenie, iż na jednej ze stacji paliw w Starachowicach doszło do uszkodzenia mienia. Na miejscu funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania. Niedaleko miejsca interwencji zauważyli trzech mężczyzn. Podczas legitymowania przy jednym z nich mundurowi znaleźli środki odurzające w postaci amfetaminy. Poza tym policjanci podejrzewali, że 25-letni mieszkaniec gminy Brody może mieć związek z uszkodzeniem mienia na stacji. Wraz z nim wrócili na miejsce interwencji by to ustalić.


reklama


W trakcie rozmowy ze zgłaszającym w rejonie stacji paliw przechodził inny mężczyzna. Zgłaszający rozpoznał w nim sprawcę. Policjanci zatrzymali tego mężczyznę, był nim 25-latek ze Starachowic, przy którym również zostały znalezione substancje odurzające w postaci marihuany. Rówieśnicy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Obaj będą odpowiadać za posiadanie środków odurzających, natomiast mieszkaniec Starachowic dodatkowo za zniszczenie mienia za które grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do trzeciej interwencji doszło wczoraj popołudniu. Przy współpracy ze Strażą Ochrony Kolei został zatrzymany 29-letni mieszkaniec Starachowic, przy którym podczas czynności zostały ujawnione środki odurzające w postaci amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzut. Teraz grozi mu nawet do 3 lat pozbawiania wolności.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media