fbpx

Polecamy

Zaczęło się od braku maseczki, a skończyło poważnymi zarzutami

Zaczęło się od braku maseczki, a skończyło poważnymi zarzutami Zaczęło się od braku maseczki, a skończyło poważnymi zarzutami

Policjanci z ruchu drogowego zauważyli wczoraj na jednej ze starachowickich ulic pieszego, który nie stosował się do obowiązku zakrywania nosa i ust. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać, jednakże szybko został zatrzymany. Wtedy okazało się, że 35-latek ma przy sobie środki odurzające i jest poszukiwany. Za brak maseczki dostał wysoki mandat, a za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj rano na jednej z ulic w Starachowicach policjanci z drogówki zauważyli mężczyznę, który nie stosował się do obowiązku zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Pieszy na widok mundurowych zaczął uciekać. Jednak po krótkim pościgu został zatrzymany.


reklama


Okazało się, że 35-letni mieszkaniec powiatu skarżyskiego ma powody do niepokoju. Podczas czynności została znaleziona przy nim biała substancja wstępnie zweryfikowana jako amfetamina, a dodatkowo mężczyzna był poszukiwany przez prokuraturę. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci znaleźli jeszcze blisko 4 gramy amfetaminy.

35-latek za niestosowanie się do obowiązujących obostrzeń został ukarany mandatem, natomiast posiadanie narkotyków będzie tłumaczył przed sądem. Grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media