fbpx

Polecamy

Nowe zasady bezpieczeństwa podczas korzystania z usług komunikacji miejskiej

Nowe zasady bezpieczeństwa podczas korzystania z usług komunikacji miejskiej Nowe zasady bezpieczeństwa podczas korzystania z usług komunikacji miejskiej

Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Starachowicach informuje, że od dnia 17 października 2020 wprowadzone zostały nowe zasady korzystania z komunikacji miejskiej na terenie strefy żółtej.

- danym środkiem transportu albo pojazdem można przewozić, w tym samym czasie, nie więcej osób niż wynosi: 50% liczby miejsc siedzących albo 30% liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących określonych w dokumentacji technicznej określonej dla danego autobusu przy jednoczesnym pozostawieniu w pojeździe co najmniej 50% miejsc siedzących niezajętych

W przypadku autobusów komunikacji miejskiej w Starachowicach oznacza to, że średnio w każdym autobusie jednocześnie może znajdować się około 30 osób.

Maksymalną dopuszczalną ilość pasażerów w danym pojeździe określać będzie widoczna informacja, umieszczona na środkowych i tylnych drzwiach każdego autobusu.

Prosimy o przestrzeganie wprowadzanych zasad oraz zapoznanie się z komunikatami znajdującymi się w autobusach.

Przypominamy równocześnie o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowaniu odległości podczas korzystania z usług komunikacji miejskiej oraz w przestrzeni publicznej – na przystankach podczas oczekiwania na autobus.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media