fbpx

Polecamy

Policyjne podsumowanie weekendu. Kilka kolizji, czterech kierowców na podwójnym gazie

Policyjne podsumowanie weekendu. Kilka kolizji, czterech kierowców na podwójnym gazie Policyjne podsumowanie weekendu. Kilka kolizji, czterech kierowców na podwójnym gazie

Od piątku do niedzieli na terenie powiatu starachowickiego policjanci zatrzymali czterech nieodpowiedzialnych kierujących, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. W tym samym czasie doszło do pięciu niegroźnych kolizji, a czterech kierowców przekroczyło dopuszczalną prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Od piątku do niedzieli na terenie powiatu starachowickiego doszło do pięciu kolizji drogowych. W jednej z nich w sobotę po południu, 27 – latek kierujący fordem zderzył się z 21 -letnią kierującą. Oboje kierujący zostali przebadani na stan trzeźwości. Badania wykazały, że mężczyzna miał blisko 1 promil alkoholu w organizmie. Został on zatrzymany. Teraz odpowie nie tylko za kolizje, ale również za kierowanie znajdując się w stanie nietrzeźwości.


reklama


Ponadto podczas niedzielnego poranka zostało zatrzymanych dwoje nietrzeźwych kierujących. W pierwszej sytuacji 25 -letni obywatel Ukrainy został zatrzymany do kontroli ponieważ przekroczył dopuszczalną prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Podczas interwencji okazało się, że mężczyzna miał pond pół promila alkoholu w organizmie. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Natomiast w drugiej sytuacji 24 -letnia kierująca volkswagenem znajdowała się w stanie nietrzeźwości mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jej również zostało zatrzymane prawo jazdy.

W omawianym okresie zostało zatrzymanych czterech kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów, kierowania się zasadą ograniczonego zaufania na drodze oraz dbania o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media