fbpx

Polecamy

Policyjne podsumowanie weekendu. Przekraczanie prędkości, jazda pod wpływem

Policyjne podsumowanie weekendu. Przekraczanie prędkości, jazda pod wpływem Policyjne podsumowanie weekendu. Przekraczanie prędkości, jazda pod wpływem

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego starachowickiej komendy w trakcie minionego weekendu zatrzymali cztery prawa jazdy kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkości jadąc o ponad 50 km/h szybciej niż zezwalają na to przepisy w obszarze zabudowanym. W ręce mundurowych wpadło również trzech rowerzystów, którzy poruszali się drogą pod wpływem alkoholu.

Od piątku do niedzieli na terenie powiatu starachowickiego zostało zatrzymanych czterech kierowców, którzy przekroczyli prędkość jadą o ponad 50 km/h szybciej w obszarze zabudowanym. We wszystkich przypadkach nieodpowiedzialni kierowcy zostali ukarani wysokimi mandatami oraz zostały im zatrzymane prawa jazdy na okres trzech miesięcy.


reklama


Niechlubny rekordzista poruszał się z prędkością 125 km/h w obszarze zabudowanym. W tym samym czasie zostało zatrzymanych trzech kierujących rowerami, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Dwóch z nich otrzymało już wysokie mandaty, natomiast jeden będzie tłumaczył się przed sądem za to wykroczenie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów, kierowanie się zasadą ograniczonego zaufania na drodze oraz dbania o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media