fbpx

Polecamy

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej numer 10 Grzegorz Maciąg przegrał walkę z koronawirusem

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej numer 10 Grzegorz Maciąg przegrał walkę z koronawirusem Wicedyrektor Szkoły Podstawowej numer 10 Grzegorz Maciąg przegrał walkę z koronawirusem

Walkę z COVID-19 przegrał Grzegorz Maciąg, wicedyrektor i szanowany nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej numer 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Starachowicach. Walka o życie pedagoga trwała od kilku dni w szpitalu w Ostrowcu Świętokrzyskim. Miał 49 lat.

Przyjaciele, znajomi, współpracownicy oraz uczniowie apelowali o oddanie osocza dla wicedyrektora starachowickiej szkoły. Jego wychowankowie z klasy 5b przygotowali dla polonisty wzruszająca laurkę, która dodawała mu sił w trudnych chwilach. „Wracaj do nas Panie Grzesiu! Jesteśmy z Tobą” – wspierali chorego uczniowie.


reklama


Osocze dla nauczyciela udało się zebrać, ale terapia rozpoczęła się zbyt późno. Grzegorz Maciąg zmarł w poniedziałek. Osierocił dwójkę swoich dzieci oraz wprawił w rozpacz duże grono byłych oraz obecnych uczniów. Cały czas apelujemy do ozdrowieńców o oddawanie osocza z krwi. Ich cenny dar podany w odpowiednim czasie ciężko chorym na COVID-19 może uratować im życie.

sp10 / tvp / echo / wł.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media