fbpx

Polecamy

Zatrzymani za posiadanie narkotyków

Zatrzymani za posiadanie narkotyków Zatrzymani za posiadanie narkotyków

Funkcjonariusze z wydziału prewencji starachowickiej komendy w czwartek po południu wylegitymowali 5 osób siedzących w samochodzie na jednej z ulic naszego miasta. Okazało się, że podczas czynności przy jednym z pasażerów ujawnili narkotyki. 27-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.


reklama


W czwartek na jednej z ulic naszego miasta policjanci wydziału prewencji podjęli legitymowanie pięciu osób siedzących w osobowym oplu. W trakcie czynności funkcjonariusze przy jednym z legitymowanych osób ujawnili narkotyki w postaci suszu roślinnego wstępnie zweryfikowanego jako marihuana.

Wszyscy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Dwóch mężczyzn w wieku 27-lat oraz trzy kobiety w wieku 21, 27 i 44 lat. Dodatkowo 27-latek który posiadał narkotyki ma do odbycia 150 dni aresztu za popełnione przestępstwo.

Mężczyźnie teraz grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media