fbpx

Polecamy

AKRO STAR ze sportowymi sukcesami w Warszawie

W dniach 28-29 listopada, na warszawskim Tarchominie, o medale w II Ogólnopolskich Zawodach w Akrobatycznych Skokach na Ścieżce „Młode Nadzieje" zawalczyli zawodnicy i zawodniczki w kategoriach AcroBasic, klasa młodzieżowa, trzecia i druga. Organizatorem wydarzenia był Klub Sportowy Gazela.

W sportowej rywalizacji udział wzięło ośmioro podopiecznych starachowickiego klubu AKRO STAR. Aż czworo z uczestników do Starachowic powróciło z miejscami na podium! Spośród 170 zawodników z 17 klubów z całej Polski najwyższe miejsca wywalczyli:

W konkurencji dziewcząt w klasie młodzieżowej

1. miejsce Surdy Kornelia

2. miejsce Materek Zofia

3. miejsce Chmielewska Magdalena

W konkurencji chłopców w klasie III złoty medal i pierwsze miejsce wywalczył:
Głowacki Cezary

Pozostali reprezentanci Starachowic również uzyskali wysokie miejsca, w konkurencji dziewcząt w klasie młodzieżowej 6. miejsce zajęła Ozięmbłowska Alicja, 8. miejsce Bębas Emilia, a 11. miejsce Chmielewska Natalia. W konkurencji chłopców w klasie młodzieżowej tuż za podium uplasował się Venter Dawid, który zajął 4. miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!