fbpx

Polecamy

Wyróżnienie dla Amelii Turek w konkursie „Artystyczny PrzeWODNIK” (zdjęcia)

W ramach IV edycji akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, 26 października 2020 r. został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs plastyczno-filmowy pn. „Artystyczny PrzeWODNIK” zorganizowany przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji wspólnie z Partnerem akcji Fundacją PZU. Laureatem tego konkursu została 13 letnia Amelia Turek, która została wyróżniona w kategorii praca plastyczna.

Konkurs był podzielony na dwie kategorie wiekowe, w których uczestnicy nadsyłali swoje prace w formie rysunku, plakatu lub spotu filmowego. Tematem przewodnim konkursu było przedstawienie bezpiecznego sposobu zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą, promocja zdrowego i aktywnego trybu życia oraz popularyzacja wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat bezpiecznych zachowań.

Podczas posiedzenia w dniu 26 października 2020 r. jury przeanalizowało nadesłane prace, zwracając uwagę na takie aspekty jak: wartość merytoryczna, artystyczna, wiek autora oraz spójność przekazu. W tym konkursie została wyróżniona Amelia Turek, która wykonała pracę plastyczną a na co dzień jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Stykowie.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Starachowicach w sali narad im. por. Zdzisława Rachtana ps. „Halny” odbyło się wręczenie nagród laureatce. Komendanta Powiatowy Policji w Starachowicach nadkom. Paweł Szczepaniaka pogratulował wyróżnienia w konkursie i życzył kolejnych sukcesów. Szczególnie podziękowania należą się również mamie Amelii Turek oraz pani Justynie Śpiewak za wparcie i pomoc merytoryczną.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media