fbpx

Polecamy

Bez maseczki, ale z narkotykami

Bez maseczki, ale z narkotykami Bez maseczki, ale z narkotykami

Policjanci z wydziału prewencji starachowickiej komendy zauważyli we wtorek rano mężczyznę, który nie stosował się do obowiązku zakrywania nosa i ust. Na widok mundurowych zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Funkcjonariusze znaleźli przy nim środki odurzające. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek na jednej z ulic w Wąchocku starachowiccy policjanci z wydziału prewencji zauważyli mężczyznę, który nie stosował się do obowiązku zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Mężczyzna gdy zauważył funkcjonariuszy zaczął uciekać.


reklama


Po krótkim pościgu został zatrzymany. 23-letni mieszkaniec gminy Wąchock, jak się okazało, chciał uniknąć spotkania z mundurowymi, gdyż oprócz wykroczenia, miał więcej na sumieniu. Policjanci znaleźli przy nim ponad 6 gramów białego proszku wstępnie zweryfikowanego jako amfetamina.

Mężczyzna za brak maseczki został ukarany mandatem karnym, natomiast za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

pk / kpp

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media