fbpx

Polecamy

Policyjne podsumowanie ostatnich dni: trzy kolizje, jeden wypadek

Policyjne podsumowanie ostatnich dni: trzy kolizje, jeden wypadek Policyjne podsumowanie ostatnich dni: trzy kolizje, jeden wypadek

W trakcie trzech ostatnich dni na terenie powiatu starachowickiego doszło do 4 zdarzeń drogowych, trzech kolizji i jednego wypadku, w którym 46 letni pieszy poniósł śmierć. Zatrzymano do kontroli troje kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Był również kierujący bez uprawnień do kierowania.

Od piątku do niedzieli na drogach powiatu starachowickiego doszło do 4 zdarzeń drogowych, 3 kolizji i jednego wypadku, w którym 46 letni pieszy w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.


reklama


Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego starachowickiej komendy zatrzymali kierującego, który znajdował się po użyciu alkoholu. Za to wykroczenie będzie odpowiadał przed sądem. Funkcjonariusze od piątku do niedzieli trzem kierującym zatrzymali prawa jazdy w związku z przekroczeniem prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. W każdym przypadku kierowcy otrzymali wysokie mandaty za popełnione wykroczenie.

Dodatkowo wczoraj został zatrzymany do kontroli drogowej 20 letni mieszkaniec Starachowic, który niestosował się do decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania. Teraz za popełnione przestępstwo będzie tłumaczył się przed sądem.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media