fbpx

Polecamy

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Starachowiccy kryminalni zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna miał przy sobie ponad 60 gramów zakazanych substancji. Kolejne czynności doprowadziły do zatrzymania 42-latka, u którego w domu funkcjonariusze znaleźli 100 gramów amfetaminy i 20 gramów marihuany. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za to przestępstwo grozi im teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego starachowickiej komendy na jednej z ulic w mieście napotkali 20-latka, którego od pewnego czasu podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie interwencji mundurowi znaleźli przy nim  dwa zawiniątka z zawartością suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana oraz blisko 60 gramów amfetaminy. Kolejne czynności doprowadziły do zatrzymania wczoraj 41-latka, u którego w domu policjanci zabezpieczyli 100 gramów amfetaminy oraz 20 gramów marihuany. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli pieniądze, wagę elektroniczną oraz dwa telefony.


reklama


Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, a 20-latek dodatkowo zarzut udzielania substancji odurzających. Za to przestępstwa zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Starachowicach zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

PK / KPP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media