fbpx

Polecamy

Nieodpłatne porady prawne w 2021 r.

Nieodpłatne porady prawne w 2021 r. Nieodpłatne porady prawne w 2021 r.

Powiat Starachowicki zapewnia mieszkańcom dostęp do nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego w 4 punktach zlokalizowanych na terenie powiatu. Ze względu na obostrzenia związane z sytuacją epidemiczną, pomoc udzielana jest aktualnie wyłącznie zdalnie – drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Od 1 stycznia 2021 roku na terenie powiatu starachowickiego działają trzy punkty nieodpłatnej pomocy prawnej z możliwością realizacji mediacji i jeden punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego z możliwością realizacji mediacji. Są one zlokalizowane w Starostwie Powiatowym w Starachowicach, Urzędzie Gminy w Mircu, Urzędzie Gminy w Brodach i Urzędzie Miejskim w Starachowicach. Punkty prowadzi Stowarzyszenie Sursum Corda.


reklama


Porad udzielają w nich adwokaci i radcy prawni. Aby umówić się na poradę z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, trzeba zapisać się wcześniej telefonicznie, tel. - 41 276 09 19 albo elektronicznie - e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z uwagi na epidemię porady świadczone są aktualnie wyłącznie zdalnie.

KOMU PRZYSŁUGUJE NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA, NIEODPŁATNE PORADNICTWO OBYWATELSKIE ORAZ MEDIACJA?

Osobie uprawnionej, która zgodnie z deklaracją nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, w tym osobie fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą niezatrudniającą innych osób w ciągu ostatniego roku.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media