fbpx

Polecamy

Bartłomiej Drabik nowym trenerem FKS Łazy

Bartłomiej Drabik nowym trenerem FKS Łazy Bartłomiej Drabik nowym trenerem FKS Łazy

Podczas zimowej przerwy w Familijnym Klubie Sportowym Łazy Starachowice doszło do zmiany na stanowisku szkoleniowca. Pawła Brzozowskiego zastąpił były zawodnik Juventy, Kamiennej Brody, Staru Starachowice, a ostatnio bodzentyńskiej Łysicy Bartłomiej Drabik. 29-latek będzie łączył dwie funkcje: trenera oraz zawodnika.

“Drużyna się zmienia, klub także. Wspólnie podjęliśmy rozmowy na temat kadrowej roszady. Dla mnie ważny był impuls rozwojowy, który umieści FKS na nowych torach i nowych kierunkach rozwoju. Powierzyłem aspekt sportowy drużyny Mariuszowi Fabjańskiemu, który podał dwa nazwiska jako propozycje na szkoleniowca. Postawiliśmy na Bartłomieja Drabika. Lista "za" tą kandydaturą była długa.” - mówił prezes klubu, Łukasz Korus, w rozmowie dla portalu starachowicki.eu


reklama


FKS Łazy to klub dla wszystkich Starachowiczan, którzy uwielbiają piłkę nożną, a nie reprezentują barw Staru Starachowice – na przeszkodzie staje ich wiek, czasem kontuzje i inne problemy, odciągające uwagę od sportu. Klub Familijny to miejsce dla osób, które sport traktują jako zabawę i hobby. Zadaniem trenera jest zapewnienie im rozwoju osobistego podczas treningów, przy jednoczesnej dbałości o osiągnięcia klubu. Mieszkańcy mają być dumni z wyników i stylu gry, ważna jest także atmosfera. Trener jest jednym z ważnych elementów, który te aspekty ma łączyć.

W ramach okresu przygotowawczego drużyny seniorów FKS Łazy zaplanował 12 gier kontrolnych z drużynami grającymi w mazowieckiej i świętokrzyskiej A klasie, okręgówce oraz IV lidze. Trener zamierza rozpocząć od przygotowania fizycznego, a w kolejnych tygodniach wprowadzać kolejne elementy treningu. Chętnych do gry nie brakuje, okres przygotowawczy to czas, by się im dokładnie przyjrzeć. Dzięki niemu możliwa będzie ocena możliwości zespołu w nadchodzącej rundzie.

Źródło: starachowicki.eu

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media