fbpx

Polecamy

Automaty do gier hazardowych i narkotyki

Automaty do gier hazardowych i narkotyki Automaty do gier hazardowych i narkotyki

Starachowiccy policjanci walczący z przestępczością gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach, zabezpieczyli w minioną sobotę w jednym z lokali na terenie Starachowic trzy automaty do gier hazardowych. Mundurowi zatrzymali również trzech mężczyzn znajdujących się w tym lokalu. Dwóch z nich odpowie za posiadanie środków odurzających.

W minioną sobotę policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą starachowickiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno–Skarbowego, złożyli służbową wizytę w jednym ze starachowickich lokali. Tam zabezpieczyli trzy nielegalnie działające automaty do gier hazardowych. Ponadto w lokalu zatrzymanych zostało trzech mężczyzn w wieku od 30 do 36 lat podejrzewanych o posiadanie środków odurzających.


reklama


Podczas czynności przy najmłodszym z zatrzymanych policjanci znaleźli biały proszek wstępnie zweryfikowany jako amfetamina. Natomiast w miejscu jego zamieszkania dodatkowo kilka saszetek z zwartością marihuany i amfetaminy. W trakcie dalszych czynności w piwnicy u najstarszego z mężczyzn policjanci ujawnili sproszkowaną białą substancję zidentyfikowaną jako amfetamina.

Obaj mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za nielegalne urządzanie gier hazardowych grozi odpowiedzialność karno-skarbowa . Wysoka grzywna, kara pozbawienia wolności do lat 3 albo obie te kary łącznie.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media