fbpx

Polecamy

Kino Kultura wznawia działalność. Zobacz co będzie można obejrzeć na dużym ekranie

Kino Kultura wraca do gry! Kino Kultura wraca do gry!

Po wielu tygodniach zamknięcia i kinowej ciszy Kino Kultura powraca wciąż w pełnym rygorze sanitarnym do grania seansów. Pierwszy film już 12 lutego.

- Z ogromną radością przyjęliśmy informacje o możliwości otworzenia się kin w całej Polsce. Otwieramy zatem Kino Kultura i zapraszamy już 12 lutego na seans filmu „Palm Springs”. - czytamy w komunikacie kina.

„Palm Springs” to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. A okazja ku temu nie byle jaka bo za pasem Walentynki-Święto Zakochanych!


reklama


Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień...

Wśród widzów, którzy odwiedzą kino 14 lutego na seansach o godz. 17.00 i 19,00 rozlosujemy nagrody-niespodzianki. Bilety w cenie jedynie 12 zł. do nabycia w kasie Kina Kultura na 1h przed seansami. Od środy można będzie kupić bilety drogą internetową.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media