fbpx

Polecamy

Maja Peryt medalistką lekkoatletycznych Mistrzostw Polski

Maja Peryt medalistką lekkoatletycznych Mistrzostw Polski Maja Peryt medalistką lekkoatletycznych Mistrzostw Polski

Maja Peryt zdobyła srebrny medal podczas lekkoatletycznych Mistrzostw Polski. Lekkoatletka KLKS Juventy Kobex Starachowice podczas halowych Mistrzostw Polski U-18 "wykręciła" kosmiczny wynik.

Maja poprawiła swój rekord życiowy w biegu na dystansie 2000 metrów i zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski. Podopieczna Dawida Kubca stanęła na podium ogólnopolskiej rywalizacji. Peryt uzyskała czas 6.17.81.
Jej poprzedni rekord życiowy na tym dystansie był o 15 sekund słabszy.

Teraz przed starachowiczanką szansa na wyjazd na Mistrzostwa Europy, które odbędą się już w sierpniu we włoskim Rieti.