fbpx

Polecamy

Otwarty trening jazdy samochodem w warunkach zimowych (zdjęcia)

Po śniegu, śliskiej nawierzchni, wyprowadzania pojazdu z poślizgu ... - tak odbyły się w Walentynki na placu przy ul. Wiosennej 5, (udostępnionym grzecznościowo przez ajentów terenu).

Oprócz treningu jazdy i „zabaw” samochodem na śniegu, przybyli mieli okazję do spotkania i ciekawych rozmów na tematy motoryzacyjne: od samochodów zabytkowych, zlotów, zawodów, płyt poślizgowych, podsterowności, nadsterowności po technikę jazdy czy „zabawy” „hydrołapą”.

Była możliwość porozmawiania z instruktorem czy umówienia się na jazdę indywidualną techniki jazdy. W planach – kontynuacja treningów w najbliższych dniach, (w godzinach 14-17). Spotkania z instruktorami starachowickich szkół jazdy, oraz ewentualny pokaz Mistrzów kierownicy.

Ponieważ pomysł i temat związany z treningami jazdy na śniegu jest mocno uzależniony od pogody, więc o wszystkich zmianach i propozycjach MOSiR Starachowice będzie jeszcze informować.

Dziękujemy wszystkim za wspólne spotkania, rozmowy, wyrozumiałość sąsiadów placu, za sprawne odśnieżanie i wszelką pomoc. Szczególne Podziękowania kierujemy do P. Bartosza Malika – Auto Serwis za wsparcie organizacyjne i sponsoring.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media