fbpx

Polecamy

Wielki powrót Dziecięcych Poranków Kinowych

Wielki powrót Dziecięcych Poranków Kinowych Wielki powrót Dziecięcych Poranków Kinowych

Na pierwszą premierę wybrano - film animowany „Filonek Bezogonek” - szwedzką bajkę na podstawie bestsellerowej książki Gösta Knutssona.

Kiedy w domu Birgitty pojawia się kotek – Filonek, dziewczynka nie posiada się z radości. Jednak Filonek, jak każdy kot, chodzi własnymi ścieżkami i pewnego dnia gubi się w lesie. Niebezpieczna wędrówka prowadzi go do wielkiego miasta, gdzie poznaje całą zgraję kolorowych postaci. Może znajdzie się ktoś, kto wskaże mu drogę do domu? „Filonek Bezogonek” to klasyczna, przygodowa animacja opowiadająca o akceptowaniu odmienności, potrzebie solidarności i niesieniu pomocy. Film docenią także miłośnicy musicali. Animację przeplatają pełne ciepła muzyczne fragmenty w wykonaniu kocich bohaterów.
Jeśli chcecie obejrzeć przygody wesołego rozrabiaki to serdecznie Was zapraszamy już 21 lutego (niedziela) o godzinie 11.00 do Kina Kultura. Bilety w cenie 12zł do kupienia w kasie Kina na 1h przed seansem oraz online na parkkultury.starachowice.eu zakładka Kino Kultura-Kup bilet.

www.ekobilet.pl/park-kultury-starachowice/filonek-bezogonek-1613045354229/429444-bilety-na-film

Przypominamy, że wydarzenie odbędzie się w pełnym rygorze sanitarnym-obowiązuje dezynfekcja, maseczki, zachowanie odstępów. Ze względu na aktualne wytyczne możemy zapełnić 50% sali.


reklama


PK / UMS

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media