fbpx

Polecamy

Ogólnopolski turniej dwójek siatkarskich (zdjęcia)

Już po raz drugi na przestrzeni ostatniego tygodnia w Mircu miał miejsce Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki o Puchar Wójta Gminy Mirzec. Tym razem w sali sportowej mirzeckiej szkoły rywalizowali chłopcy z rocznika 2010 i młodsi w kategorii dwójek.

W rozgrywkach przeprowadzonych 13 lutego br. uczestniczyło jeszcze więcej zespołów niż tydzień temu. Młodzi adepci piłki siatkowej przyjechali do nas z Warszawy, Radomia, Ozorkowa, Brzeska, Kraśnika i Niepołomic.

Gospodarzy turnieju reprezentowały drużyny Leonarda Mirzec, Ibisa Mirzec i Szkoły Podstawowej w Mircu.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Saska Warszawa, drugie Miejskiego Ośrodka Sportu I z Warszawy, a trzecie Metra II z Warszawy.

Medale i puchary wręczył najlepszym drużynom sponsor i patron sportowego wydarzenia wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn, który podziękował wszystkim zespołom za przyjazd do Mirca oraz za waleczną postawę na parkiecie. Zaprosił także młodych siatkarzy do udziału w przyszłych turniejach siatkarskich organizowanych w Mircu.

Rozgrywki przygotował Przemysław Strabanik, któremu w bardzo sprawnym przeprowadzeniu zawodów pomagali jego wychowankowie.


reklama


UGM

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media