fbpx

Polecamy

Dzień Zakochanych w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP (zdjęcia)

W poniedziałek, 15 lutego, w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP, uroczyście obchodzono Dzień Zakochanych. W kolorowej, „Walentynkowej” scenerii, młodzież uczestniczyła w quizach i konkursach – była krzyżówka, puzzle, kalambury, robienie kartki walentynkowej, wróżba „z serca”.

Wśród uczestników wybrana została Najsympatyczniejsza Walentynka i Najsympatyczniejszy Walenty 2021. Zwycięzców – Natalię Karwacką i Gabriela Czerwińskiego, udekorowała szarfami kierownik Ośrodka, pani Agnieszka Kuś. Akcentem muzycznym był występ w wykonaniu absolwentki Mileny Ryś, która zaśpiewała piosenkę Clary Lago „Aunque tu no lo sepas”, przy akompaniamencie gitary akustycznej.

Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem – ciasteczkami, które podczas praktyk upiekli kucharze z klasy II, pod okiem instruktora praktycznej nauki zawodu, pani Marzeny Szymańskiej. Na koniec organizatorki uroczystości, wychowawcy Danuta Śpiewak i Ewelina Lewkowicz, otworzyły wybuchające pudełka, z których tysiące serduszek przez chwilę zawirowały w powietrzu.


reklama


Tekst – Ewelina Lewkowicz
Zdjęcia – Ewelina Lewkowicz, Danuta Śpiewak i Joanna Rychta

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media