fbpx

Polecamy

Nawiedzony stary szpital w Starachowicach? (wideo) Wyróżniony

Nawiedzony stary szpital w Starachowicach? (wideo) Nawiedzony stary szpital w Starachowicach? (wideo)

Grupa czterech pasjonatów zjawisk paranormalnych odwiedziła w ostatnim czasie stary szpital w Starachowicach. Pierwszą część z nocnej wyprawy w poszukiwaniu zjawisk nadprzyrodzony uwiecznili na wideo które umieścili za swoim kanale na YouTubie.

- Szpital w Starachowicach, szpital który wystawił na próbę doświadczenie, psychikę i wytrzymałość każdego z nas. Szpital który nie tylko jest nawiedzony, Starachowicki stary szpital to miejsce w którym straszy. I my mamy tego niezbite dowody. Zapraszamy do oglądania!. – napisali pod filmem autorzy materiału z grupy GHOST.


reklama


Nawiedzone miejsce

- Szpital w Starachowicach otrzymał miano nawiedzonego od eksplorujących go ludzi. Jedną z pierwszych grup stwierdzających ten fakt była grupa Old Finders. Im udało się również zarejestrować dziwne zjawiska pojawiające się w tym szpitalu. To co udało się zarejestrować nam podczas pod czas badań tego szpitala przejdzie do historii badań paranormalnych tego obiektu. – komentują w nagraniu eksploratorzy z grupy GHOST

Przypomnijmy, starachowicki stary szpital oraz otaczający go teren od lat niszczeje i straszy. W najbliższych latach oblicze nieruchomości ma zmienić się nie do poznania. Gmina Starachowice podpisała akt notarialny zakupu nieruchomości od Starostwa. Podjęte zostały kolejne kroki w celu jak najszybszego przeprowadzenia metamorfozy zakupionego terenu.

Jak wy sądzicie, w starym szpitalu straszy?

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media