fbpx

Polecamy

Wspaniała zabawa z PSB Mrówka Starachowice w ramach konkursu "Bezpieczne wakacje z Mrówką" (ZDJĘCIA)

W piątek, 25 czerwca do trzech przedszkoli w Starachowicach zagościł Zaczarowany Autobus od PSB Mrówka Starachowice w ramach akcji pt: "Bezpieczne Wakacje z Mrówką!"

Starachowickie przedszkola wzięły udział w zabawie zorganizowanej na profilu firmowym PSB Mrówka Starachowice.

Przedszkola miały za zadanie przygotować prace artystyczne w przedmiocie „Mrówka na Wakacjach”. Po nadesłaniu ich, prace zostały poddane pod głosowanie przez reakcje na profilu FB „Mrówki”. 

Komisja konkursowa zdecydowała, że Magiczny Autobus 24 czerwca odwiedził trzy przedszkola:

  • Przedszkole Miejskie nr.2 mieszczące się przy ul. Oświatowej 2
  • Przedszkola Kreatywne Nutki, mieszczące się przy alei Armii Krajowej 19
  • Przedszkole Miejskie nr. 13, mieszczące się przy ul. Leśnej 40

Dzieciaki były szczęśliwe, że to właśnie do nich przyjechał Zaczarowany Autobus od Krainy Szczęścia!

Oprócz szalonej zabawy w autobusie na dzieciaki czekała również zwariowana „Mrówka”, która szalała wspólnie z dzieciakami, a w przerwie przedszkolaki chętnie korzystały z malowania twarzy.

- Dziękujemy za mile spędzony czas z wami drogie dzieci. Mamy nadzieję, że bawiliście się z nami równie dobrze jak my z Wami! Nasza Mróweczka już tęskni za Wami! Pragniemy Wam podziękować za to, że mogliśmy razem z Wami cieszyć się z finału konkursu i obserwować wasze uśmiechy, ogromną radość z atrakcji jakie dla Was przygotowała PSB Mrówka Starachowice. Dziękujemy za dziś i widzimy się z kolejnymi placówkami przedszkolnymi już w poniedziałek 28 czerwca! - czytamy na oficjalnym profilu PSB Mrówka Starachowice.

Kapituła konkursowa postanowiła również rozszerzyć nagrody w konkursie. Nagrodę dodatkową przyznał Zaczarowany Autobus z Kraina Szczęścia dla Przedszkola Re-Re-Kum-Kum® Montessori przy ul. Stanisława Staszica 25, za kreatywne podejście do realizacji pracy konkursowej i ogromne zaangażowanie młodych twórców.

Gościem dodatkowym była reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, która przypomni najmłodszym najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas wypoczynku letniego oraz zaprosi do radiowozu.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media