fbpx
Logo
Wydrukuj tę stronę

Nawiedzony szpital w Starachowicach. Cześć 2 (wideo)

Nawiedzony szpital w Starachowicach. Cześć 2 (wideo) Nawiedzony szpital w Starachowicach. Cześć 2 (wideo)

Grupa czterech pasjonatów zjawisk paranormalnych odwiedziła w ostatnim czasie stary szpital w Starachowicach. Na YouTubie pojawiła się właśnie druga część z nocnej wyprawy w poszukiwaniu zjawisk nadprzyrodzony.

- Finał badań okazuje się być emocjonujący - czytamy na facebooku GHOST.

Relację z pierwszej części możecie zobaczyć TU.

- Szpital w Starachowicach, szpital który wystawił na próbę doświadczenie, psychikę i wytrzymałość każdego z nas. Szpital który nie tylko jest nawiedzony, Starachowicki stary szpital to miejsce w którym straszy. I my mamy tego niezbite dowody. Zapraszamy do oglądania!. – napisali pod filmem autorzy materiału z grupy GHOST.


reklama


Nawiedzone miejsce

- Szpital w Starachowicach otrzymał miano nawiedzonego od eksplorujących go ludzi. Jedną z pierwszych grup stwierdzających ten fakt była grupa Old Finders. Im udało się również zarejestrować dziwne zjawiska pojawiające się w tym szpitalu. To co udało się zarejestrować nam podczas pod czas badań tego szpitala przejdzie do historii badań paranormalnych tego obiektu. – komentują w nagraniu eksploratorzy z grupy GHOST

Przypomnijmy, starachowicki stary szpital oraz otaczający go teren od lat niszczeje i straszy. W najbliższych latach oblicze nieruchomości ma zmienić się nie do poznania. Gmina Starachowice podpisała akt notarialny zakupu nieruchomości od Starostwa. Podjęte zostały kolejne kroki w celu jak najszybszego przeprowadzenia metamorfozy zakupionego terenu.

Projekt i wykonanie Spotted: Media