fbpx

Polecamy

„Romans muzyki i filmu” w dwóch aktach z antraktem

Muzyka filmowa i film z muzyką w najbliższą sobotę o godzinie 20.00 w Amfiteatrze w Parku Miejskim. „Romans muzyki i filmu” w dwóch aktach z antraktem – to propozycja Parku Kultury na sobotni wieczór, 17 lipca.

Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00 koncertem polskiej muzyki filmowej w wykonaniu zespołu „Chłopcy z parku” w składzie Krzysztof Stanik – gitara oraz kierownictwo muzyczne, Waldemar Dziura – gitara basowa, Grzegorz Dziamka – instrumenty perkusyjne, Piotr Mrózek – piano oraz gościnnie Łukasz Jary – gitary.

Polskie piosenki filmowe z rockowym brzmieniem zaśpiewają Małgorzata Kutrowska, Patrycja Suwara, Mikołaj Dyka i Łukasz Jary.  To będzie muzyczna historia pewnego romansu, który niestety nie skończy się happy endem dla bohaterów ale na pewno dobrze skończy się dla widzów.

Po koncercie Park Kultury, w ramach cyklu „Kino na leżakach”  proponuje film „Córki dancingu” w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej. To będzie mieniąca się cekinami podróż do świata dancingów z lat osiemdziesiątych.

Wstęp wolny.


reklama


UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media