fbpx

Polecamy

"Pod...Niebne Wakacje" ze Spółdzielczym Domem Kultury na "Skałce" (zdjęcia)

Za nami kolejny dzień rozrywek przygotowanych przez Spółdzielczy Dom Kultury dla dzieci ze starachowickich osiedli - i tych starszych, i tych młodszych. W piątek 16 lipca sportowe zajęcia plenerowe w ramach akcji "Pod...Niebne Wakacje" odbyły się na osiedlu "Skałka", na placu zabaw przy ulicy Murarskiej 6.

Jak zawsze nie zabrakło dzieci chętnych do zabawy i wzięcia udziału w sportowej rywalizacji. Konkurencje podzielone były na kategorie wiekowe - łatwiejsze dla maluchów, bardziej skomplikowane dla starszych dzieci. Były wyścigi z przeszkodami, skoki, slalomy i rzuty do celu. Nie mogło zabraknąć także kończącego każde spotkanie przeciągania liny. Zwycięzcy poszczególnych zabaw otrzymali nagrody, a każdy z uczestników mógł liczyć na słodki poczęstunek.

Spółdzielczy Dom Kultury odwiedził już pięć starachowickich osiedli. W dniach 19-23 lipca na każdym z nich (Młynówka, Szlakowisko, Majówka, Skarpa, Skałka) pojawi się po raz kolejny. Wszystkich, którzy nie wzięli udziału w zabawach zachęcamy do dołączenia do nich w nadchodzącym tygodniu. Każde spotkanie organizowane przez Spółdzielczy Dom Kultury ma miejsce w godzinach 15:30 - 17:30.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media