fbpx

Polecamy

Były reprezentant Polski zawodnikiem Staru Wyróżniony

Mający bogate doświadczenie na poziomie Ekstraklasy oraz powoływany w przeszłości do reprezentacji Polski skrzydłowy, Marcin Kaczmarek został w sobotę zawodnikiem IV-ligowego Staru Starachowice. Były zawodnik Korony Kielce, Lechii Gdańsk czy Widzewa Łódź wystąpił od razu w meczu sparingowym „Czarno-Zielonych” z GKS-em Rudki, w którym spędził na placu gry 45 minut.

Marcin Kaczmarek na najwyższym poziomie rozgrywkowym przebywał przez 9 sezonów, meldując się na ekstraklasowych boiskach 221 razy. Debiut na tym szczeblu rozgrywkowym zaliczył w drużynie Korony Kielce, w której pełnił rolę jednego z podstawowych zawodników przez 3 lata. Następnie reprezentował barwy Lechii Gdańsk, ŁKS-u oraz Widzewa Łódź.

W 2014 po raz ostatni wystąpił na szczeblu Ekstraklasy, przenosząc się do I-ligowej Olimpii Grudziądz. W zespole tym regularnie meldował się na boiskach I i II ligi, by następnie powrócić do reprezentowanego w przeszłości KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W drużynie KSZO spędził 2 sezony, stanowiąc ważne ogniwo świętokrzyskiego III-ligowca. Warto dodać, że Kaczmarek ma na koncie także 2 występy w reprezentacji Polski za kadencji trenera Pawła Janasa.

W sobotnie popołudnie kibice Staru mogli po raz pierwszy obejrzeć Kaczmarka w barwach starachowickiego Staru. 41-letni skrzydłowy pojawił się w wyjściowym składzie desygnowanym przez trenera Tadeusza Krawca na mecz z GKS-em Rudki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem starachowiczan 3:0 po trafieniach Mariusza Fabjańskiego, Michała Grunta i Piotra Mikosa, a Kaczmarek zaliczył w nim 45 minut gry.


reklama


Star Starachowice

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media