fbpx

Polecamy

Plany Prezydenta Starachowic na kolejne lata. Złożył deklarację w mediach społecznościowych

Plany Prezydenta Starachowic na kolejne lata. Złożył deklarację w mediach społecznościowych Plany Prezydenta Starachowic na kolejne lata. Złożył deklarację w mediach społecznościowych

W dniu 22 lipca Prezydent Starachowic Marek Materek złożył za pośrednictwem swojej strony na Facebooku publiczną deklarację dotyczącą planów na najbliższe lata kadencji. Poinformował mieszkańców miasta o pięciu bardzo ważnych inwestycjach, które mają zostać zrealizowane do końca 2023 roku.

Pierwsza z inwestycji, która znalazła się w prezydenckiej deklaracji, to budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6. Szacowany koszt inwestycji to około 6 milionów złotych, jak dotychczas na ten cel pozyskano dofinansowanie w wysokości 1 miliona złotych. Kolejny cel to remonty boisk przy Szkołach Podstawowych: numer 13, numer 9 i numer 1. Ostatnią inwestycją jest modernizacja krytej pływalni przy ulicy Szkolnej.


reklama


Gmina pozyskała już na złożone projekty dofinansowanie z Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Mimo to władze dokładają wszelkich starań, aby móc uzyskać jak najwięcej dodatkowych środków na realizację projektów z innych źródeł.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media