fbpx

Polecamy

Eksplozja kolorów na polanie przy Centrum Galardia (zdjęcia)

W sobotę, 24 lipca, na polanie przy Centrum Galardia odbył się Kolor Fest, czyli szaleństwo kolorowych proszków holi.

Unosząca się kolorowa chmura o tysiącu barw dostarcza za każdym razem nieprawdopodobnych emocji! Zabawa z proszkiem holi robi furorę na całym świecie i jest gwarantem fantastycznych przeżyć.

Kolor Fest w Galardii rozpoczął się o godz. 17.30, natomiast od godz. 18.00 aż do 20.00 – co 15 minut – następował kolejny wyrzut kolorów. Wszystko to w rytmie muzyki serwowanej przez energetycznych didżejów. Zapowiada się najbardziej barwne party tego sezonu!

„Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne! Przygotowaliśmy tego lata sporą dawkę rozrywki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W najbliższy weekend Galardia mienić się będzie wszystkimi kolorami tęczy. To będzie prawdziwa kumulacja radości i niezapomnianych wrażeń” – mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.

Tego samego dnia na polanie przy Centrum Galardia odbył się również Festiwal Baniek Mydlanych. Fotorelację z tej części imprezy znajdziecie pod adresem https://www.spottedstarachowice.pl/fakty/item/8137-festiwal-baniek-mydlanych-w-starachowicach-zdjecia.html :)


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media