fbpx

Polecamy

Plażówka kobiet

Plażówka kobiet Plażówka kobiet

Para Karolina Pokusa / Julia Sytowicz wygrały drugą edycję starachowickiego turnieju siatkówki plażowej kobiet Leneco Cup rozgrywanego w sobotę na boiskach przy kąpielisku Piachy. W turnieju udział wzięło 9 par.

Za nami kolejna odsłona siatkarskiej rywalizacji pań na piasku. Tym razem do udziału w turnieju zgłosiło się 9 par, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A zmierzyły się ze sobą następujące pary: Sepioł / Stępień, Drożdżowska / Borowska, Wojciechowska / Stępień, Pokusa / Sutowicz oraz Żurawska / Wilk. W grupie B los przydzielił do siebie pary: Lachowska / Baran, Szeląg / Kowalczyk, Lewińska / Kozieł oraz Różycka / Dziółko.


reklama


Kilkugodzinna rywalizacja wyłoniła triumfatorki starachowickiego turnieju. Zostały nimi Karolina Pokusa oraz Julia Sytowicz.

W turnieju rywalizowały zawodniczki ze Starachowic, Kielc, Nowin oraz Iłży.

W gronie uczestniczek nie zabrakło siatkarek, które już jesienią rywalizować będą w rozgrywkach świętokrzyskiej trzeciej ligi. Obecnie trwa nabór do drużyny SMS Leneco Starachowice, a wszelkie niezbędne informacje można znaleźć na facebookowej stronie drużyny.

UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media