fbpx

Polecamy

Spacer z Prezydentem Miasta – odwiedzimy modernizowaną oczyszczalnię ścieków

Spacer z Prezydentem Miasta – odwiedzimy modernizowaną oczyszczalnię ścieków / Fot: TV Starachowice Spacer z Prezydentem Miasta – odwiedzimy modernizowaną oczyszczalnię ścieków / Fot: TV Starachowice

W najbliższy piątek, 3 września odbędzie się̨ kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Marka Materka z mieszkańcami, tym razem zapraszamy do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, gdzie dobiega końca modernizacja części osadowo-biogazowej oczyszczalni ścieków. Do udziału w spotkaniu zapraszamy zainteresowanych mieszkańców.

Spotykamy się o godzinie 14:00 przed budynkiem PWiK-a, przy ul. Bocznej 42. W spotkaniu udział weźmie także prezes Zarządu PWiK-a Jerzy Miśkiewicz.


reklama


To kolejny wspólny spacer z udziałem Prezydenta Miasta Marka Materka i mieszkańców. Poprzednio Prezydent zaprosił Starachowiczan na groblę przy Pasterniku, nad rewitalizowany zbiornik Lubianka, na modernizowany plac przed Parkiem Kultury, a w najbliższy piątek spotkanie odbędzie się na terenie PWiK- a.

Ze względów bezpieczeństwa, na teren inwestycji może wejść ograniczona liczba uczestników, dlatego też osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o telefoniczne zgłoszenie na numer telefonu rzecznika prasowego Urzędu Miejskiego: 600 832 602.

Zapraszamy.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media