fbpx

Polecamy

Odpowie za kradzież puszki z datkami

Odpowie za kradzież puszki z datkami Odpowie za kradzież puszki z datkami

W czwartek policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich wspólnie policjantami z Komisariatu Policji w Brodach z zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwo kradzieży zuchwałej. Łupem 30-letniego mieszkańca gminy Brody padła puszka z pieniędzmi. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.


reklama


Wczoraj policjanci otrzymali zgłoszenie, że w minioną sobotę z terenu sklepu w gminie Brody skradziono puszkę z pieniędzmi. Wrzucano do niej pieniądze dla chorego dziecka. Do wnikliwej pracy śledczej zabrali się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Brodach. Kilka godzin po zgłoszeniu był już rezultat.

Mundurowi zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Brody, przy którym ujawnili skradzioną puszkę wraz z pieniędzmi. Dzisiaj usłyszał on zarzuty kradzieży zuchwałej, za co kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 8 lat.

Opr. PK
Źródło: KPP w Starachowicach

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media