fbpx

Polecamy

Kielce, Starachowice. We wtorek pikiety KOD w obronie wolnych mediów Wyróżniony

Kielce, Starachowice. We wtorek pikiety KOD w obronie wolnych mediów Kielce, Starachowice. We wtorek pikiety KOD w obronie wolnych mediów

Na pikiety w obronie wolnych mediów zaprasza Region Świętokrzyski KOD. Protesty rozpoczną się o godz. 18 we wtorek 14 września na kieleckim Rynku oraz na Rynku w Starachowicach.

"We wtorek 14.09.21 o godzinie 18:00 w wielu miastach Polski Obywatelki i Obywatele staną wspólnie w obronie swych praw, w obronie Wolnych Mediów, w obronie Polski w UE. Staniemy wtedy wszyscy razem — ramię w ramię — Ty też!" - piszą organizatorzy.


reklama


W najbliższym tygodniu projekt LexTVN trafi ponownie pod obrady Sejmu i może zostać, jak poprzednio, przegłosowany, nawet przy pomocy reasumpcji.

"Stan wyjątkowy, wprowadzony na terenach przygranicznych po to, by podbić emocje oraz ograniczyć dostęp mediów do tych terenów, to nic innego, jak odcięcie nas, obywatelek i obywateli od wiedzy o wydarzeniach na granicy oraz o losach uchodźców. Groźby wyprowadzenia Polski z UE są już jawnie głoszone przez czołowych polityków PiS. Dość tego! Mówimy stanowcze: NIE! Nie dla mediów partyjnych! Nie dla ograniczania prawa do informacji! Nie dla wyprowadzania Polski z Unii Europejskiej!" - tak do udziału w protestach zachęcają organizatorzy. 

Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media