fbpx

Polecamy

Poszukiwany kierował „na zakazie” i z narkotykami w organizmie

Poszukiwany kierował „na zakazie” i z narkotykami w organizmie Poszukiwany kierował „na zakazie” i z narkotykami w organizmie

Surowe konsekwencje czekają nieodpowiedzialnego 33-latka z powiatu starachowickiego, który w nocy z niedzieli na poniedziałek kierował oplem, mimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany oraz posiadał przy sobie woreczek z zawartością białego proszku, który po wstępnym sprawdzeniu wykazał w swoim składzie amfetaminę. Okazało się także, iż 33 –latek najprawdopodobniej narkotyki miał również w organizmie.

Policjanci z Komisariatu Policji w Stąporkowie w nocy z niedzieli na poniedziałek zatrzymali do kontroli drogowej osobowego opla. Za kierownicą niemieckiego pojazdu znajdował się 33-latek z powiatu starachowickiego. Już pierwsze czynności wykazały, że jest on poszukiwany do odbycia 23 dni kary pozbawienia wolności. Policjanci ustalili również, że 33-latek posiada aktywny do 2024 roku zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a wykonane badanie wykazało w jego organizmie narkotyki. Dodatkowo funkcjonariusze ze Stąporkowa ujawnili przy mężczyźnie woreczek z zawartością białego proszku, który po wstępnej analizie wykazał w swoim składzie amfetaminę. Teraz 33 –latkowi może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

MP / KPP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media