fbpx
Logo
Wydrukuj tę stronę

Nowa książka pochodzącej z Wąchocka Joanny Dulewicz

Nowa książka pochodzącej z Wąchocka Joanny Dulewicz Nowa książka pochodzącej z Wąchocka Joanny Dulewicz

Trzecim literackim dziełem pochodzącej z Wąchocka Joanny Dulewicz jest książka pt. „Sukcesja”. Wcześniejszymi wydanymi pozycjami autorki są powieści kryminalne: „Zakłamani” i „Zastraszeni”.

Książki Joanny Dulewicz wyróżniają się ciekawą narracją, zaskakującymi zwrotami i szybkością akcji. Zaskakują fabułą poruszającą takie tematy jak min.: prostytucja, handel organami, wyzysk obcokrajowców. Kryminały autorki są pełne emocji, dynamizmu i barwnych portretów psychologicznych postaci. Powieści warte przeczytania.


reklama


Akcja powieści „Sukcesja”: Zabytkowa willa, rodzinne spotkanie i morderca, który tylko czeka, aż odwrócisz wzrok. Sara Blosh, spadkobierczyni majątku Aleksandrowiczów, organizuje w odziedziczonym dworku przyjęcie dla rodziny i znajomych. Spotkanie przebiega w dobrej atmosferze, do chwili gdy w jednym z pokojów na piętrze posiadłości znalezione zostaje ciało Tomasza Wileckiego.

Tylko kto z obecnych miał motyw, by z zimną krwią zabić znanego biznesmena? Po wstępnym przesłuchaniu okazuje się, że odpowiedź na to pytanie brzmi: niemal każdy. Komisarz Borys Bulsa rozpoczyna wyścig z czasem. Czy uda mu się rozwikłać zagadkę, zanim wszystkie ślady zostaną zatarte?

Projekt i wykonanie Spotted: Media