fbpx

Polecamy

Fundacja Sztukmistrze, Teatr Polska oraz Park Kultury zapraszają na wyjątkowy spektakl "Gradient"

Fundacja Sztukmistrze, Teatr Polska oraz Park Kultury zapraszają na wyjątkowy spektakl "Gradient" Fundacja Sztukmistrze, Teatr Polska oraz Park Kultury zapraszają na wyjątkowy spektakl "Gradient"

Fundacja Sztukmistrze, Teatr Polska oraz Park Kultury zapraszają na wyjątkowy spektakl “Gradient” już 29 października o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Parku Kultury.
Bilety w cenie 20 złotych do nabycia w kasie KINO Kultura Starachowice lub na //ekobilet.pl/park-kultury-starachowice/w-dniu/2021-10-29 “Gradient” to spektakl, którego struktura stanowi zapis refleksji nad organizmem, w jego biologicznym jak i społecznym sensie.

Organizm był dla artystów inspiracją do poszukiwań w zakresie przepływu, dynamiki i jakości ruchu oraz stał się źródłem pytań o naturę zależności przyczynowo – skutkowej.
Spektakl jest eksploracją niezwykle harmonijnych języków współczesnego cyrku i tańca, a tworzący go artyści czerpiąc inspiracje z obydwu tych źródeł, zestawiając ze sobą koncepcje, kierunki, ciała i rekwizyty.

“Gradient” jest niezwykle różnorodny – na scenie, obok licznych form ruchu, zobaczymy akrobatykę naziemną, powietrzną, żonglerkę i iluzję optyczną, a piątce tworzących go performerów towarzyszy ożywiona poprzez wizualizacje kilkumetrowa bryła.
Obsada:

– Magdalena Kisiała,
– Artur Perskawiec,
– Daniel Chlibiuk,
– Mateusz Kownacki,
– Jakub Szwed.

To trzeba zobaczyć na własne oczy!


reklama


UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media