fbpx

Polecamy

Jechał elektryczną hulajnogą po alkoholu. Teraz będzie musiał za to zapłacić

Jechał elektryczną hulajnogą po alkoholu. Teraz będzie musiał za to zapłacić Jechał elektryczną hulajnogą po alkoholu. Teraz będzie musiał za to zapłacić

We wtorek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego starachowickiej jednostki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego hulajnogą elektryczną. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. 35-latek za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

- Wczoraj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo i porządek na drodze zatrzymali do kontroli kierującego hulajnogą elektryczną. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 35 -letniego mieszkańca powiatu ostrowieckiego i okazało się, że mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. W związku z popełnionym wykroczeniem mężczyzna został ukarany wysokim mandatem karnym.


reklama


Zgodnie z obowiązującymi przepisami jazda na rowerze i na hulajnodze elektrycznej, znajdując się pod wpływem alkoholu traktowane są tak samo. W obu przypadkach popełniamy wykroczenie za które może być nałożony mandat karny lub skierowany wniosek do sądu.

Opr. PK
Źródło: KPP w Starachowicach

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media