fbpx
Logo
Wydrukuj tę stronę

Marek Materek ponownie w gronie najlepszych prezydentów miast w Polsce

Marek Materek wyróżniony w gronie najlepszych prezydentów miast w Polsce Marek Materek wyróżniony w gronie najlepszych prezydentów miast w Polsce

Po raz drugi Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek odebrał statuetkę dla jednego z 15 najlepszych prezydentów miast rankingu Newsweek’a.

- Tak naprawdę to wyróżnienie dla Was – mieszkańców. To dzięki Waszemu zaufaniu mogę realizować wszystkie zapanowanie zadania, dzięki Wam się nie poddaję, dzięki Wam zmieniamy Starachowice – napisał na swoim Facebooku prezydent. - Serdecznie dziękuję wszystkim prezydentom i prezydentkom miast oraz kapitule za wszystkie głosy. Jestem zaszczycony, że mogę być prezydentem Starachowic. To wyróżnienie to również moje zobowiązanie do dalszej pracy dla mojego miasta – dodaje.

Ranking N15 realizowany przez redakcję tygodnika „Newsweek” to plebiscyt, w którym głosy na siebie oddają sami prezydenci i prezydentki miast. Nad przebiegiem głosowania czuwa kapituła w składzie: prof. Grzegorz Gorzelak z Uniwersytetu Warszawskiego, dr Cezary Trutkowski, prezes zarządu Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, dr Andrzej Porawski, dyrektor biura Związku Miast Polskich, Dariusz Ćwiklak, zastępca redaktora naczelnego „Newsweeka”.


reklama


Projekt i wykonanie Spotted: Media