fbpx

Polecamy

I Regionalny Przegląd Pieśni Patriotycznych

I Regionalny Przegląd Pieśni Patriotycznych I Regionalny Przegląd Pieśni Patriotycznych

Trwa nabór do I Regionalnego Przeglądu Pieśni Patriotycznych, organizowanego przez Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach i Powiat Kielecki. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 paździenika br. Eliminacje rejonowe odbędą się 17 października br. w Parku Kultury w Starachowicach i 24 października br. w Centrum Kultury w Jędrzejowie. Szczegóły poniżej.

Konkurs ma na celu promowanie wartości patriotycznych i historycznych, szczególnie wśród młodego pokolenia, wspieranie postaw patriotycznych w społeczeństwie, budowanie i pogłębianie tożsamości narodowej, a także popularyzację pieśni patriotycznych oraz wzbogacenie oferty kulturalnej regionu.
Dla młodych artystów konkurs jest okazją do sprawdzenia swoich predyspozycji scenicznych oraz umiejętności wokalnych, poradzenia sobie   z tremą w życzliwej i twórczej atmosferze oraz do nawiązania nowych interesujących kontaktów.

Konkurs skierowany jest do solistów, zespołów wokalnych i wokalno- instrumentalnych w trzech kategoriach wiekowych: dzieci 10-15 lat, młodzież 15-20 lat oraz dorośli powyżej 21 roku życia. Czytelnie wypełnioną kartę zgłoszeniową należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub listownie na adres: Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach, ul. Ściegiennego 2, 25-033 Kielce, do dn. 15 października 2021 r.

Konkurs jest dwuetapowy. Eliminacje rejonowe odbędą się 17 października 2021 r. o  godz. 11:00, w Parku Kultury w Starachowicach oraz 24 października 2021 r. o godz. 11:00, w Centrum Kultury w Jędrzejowie. Konkurs finałowy odbędzie się 31 października 2021r. o godz. 11:00, w Wojewódzkim Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach.


reklama


PS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media