fbpx

Zrób zakupy, wygraj samochód! Urodzinowa loteria Centrum Galardia

Zrób zakupy, wygraj samochód! Urodzinowa loteria Centrum Galardia Zrób zakupy, wygraj samochód! Urodzinowa loteria Centrum Galardia

Jesień z nowym autem? To takie proste! Odwiedź Centrum Galardia w dniach 23 października – 20 listopada, zrób zakupy za minimum 50 złotych i wygraj nową Toyotę Aygo oraz mnóstwo dodatkowych nagród rzeczowych. Loteria Pozytywnie Odjechana to atrakcja przygotowana dla klientów z okazji przypadających właśnie 7. urodzin galerii.

Dziś każdy z nas potrzebuje złapać głęboki oddech i z pozytywnym nastawieniem ruszyć naprzód – najlepiej w pachnącym nowością komfortowym aucie, które doskonale się sprawdzi podczas dalekich, jesiennych wycieczek, jak i codziennych podróży.

Centrum Galardia, aby uprzyjemnić swoim klientom jesienne zakupy i zarazem sprawić wyjątkowy prezent, zaprasza do wzięcia udziału w loterii z fantastyczną nagrodą główną – nową Toyotą Aygo. Na uczestników zabawy czeka też ponad 300 nagród rzeczowych, m.in. karty podarunkowe o wartości 50 zł i 30 zł, vouchery do salonów urody oraz na indywidualne treningi personalne, bilety do kina i wiele innych upominków.

Aby spróbować swojego szczęścia w Loterii Pozytywnie Odjechanej wystarczy odwiedzić Centrum Galardia w dniach 23 października – 20 listopada i zrobić zakupy za minimum 50 złotych (na jednym paragonie), a następnie zarejestrować swój paragon na stoisku akcji zlokalizowanym na terenie centrum lub na stronie www.loteriapozytywnieodjechana.pl. Informacja o otrzymanej nagrodzie zostanie wysłana w wiadomości SMS oraz drogą e-mailową. Każde kolejne 50 zł, to kolejna szansa na wygraną, a paragon z lokali usługowych branży gastronomicznej i rozrywkowej uprawniają do dodatkowego ekstralosowania!

„Mam nadzieję, że będą to niezapomniane zakupy dla naszych klientów! Trzymam kciuki za wszystkich uczestników loterii i szczęśliwe losowanie. Liczę na to, że przygotowane przez nas nagrody ucieszą zwycięzców, a wygrany nowy samochód stanie się dla nowego właściciela powodem do wielkiego świętowania” – mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.

Losowanie nagrody głównej odbędzie się 22 listopada. Ważne – aby odebrać klucze do nowego samochodu, należy zachować paragon. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi do 24 listopada. Szczegółowe informacje dotyczące sklepów i punktów sprzedaży, które biorą udział w loterii, oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie www.loteriapozytywnieodjechana.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media